Novostavba patrového rodinného domu v Kostomlatech nad Labem pro mladou rodinu se třemi dětmi o celkové užitné ploše 189 m2. Dvojité přístupové dveře umožňují kurýrům doručování balíků do vstupní haly, aniž by byli vpuštěni dál do domu během nepřítomnosti majitelů.

Loxone partner realizace RD Kostomlaty nad Labem

Co vše v rodinném domě Loxone ovládá a má na starost:

Zadání & Realizace automatizace s Loxone

Realizace chytrého domu na žádost klienta probíhala napůl svépomocí. Klient si dle instrukcí natahal sám kabeláž, kterou jsme poté zkontrolovali. Místní elektrikář zapojil rozvaděč a Loxone jsme tak osadili a oživili až v poslední fázi stavby.

Specifika Loxone projektu

Loxone v domě řídí interiérové i exteriérové stmívatelné osvětlení, stínící techniku, teplovodní vytápění, el. zámek vstupních dveří, závlahu zahrady a zabezpečení vč. záplavových senzorů. Vše jsme naprogramovali a nastavili tak, aby majitelům přinesla automatizace s Loxone co nejvíce volného času na malé děti, jinak řečeno v Loxone standardu. 🙂

Klient chtěl navíc vytvořit přístupové kódy pro kurýry, které otevřou hlavní dveře do zádveří, pro uložení zásilky a zároveň zamkne dveře druhé, které vedou dál do domu. Další drobná funkce navíc oproti standardnímu chování Loxone je ve společném prostoru obývacího pokoje a kuchyně. Stropní přítomnostní senzor ráno vždy rozsvítí kuchyňskou část a zbytek dne rozsvěcí obývací prostor s možností do logiky kdykoliv manuálně zasáhnou, včetně deaktivace senzoru natrvalo.

Komentář zákazníka

„Na Loxone jsme při stavbě domu narazili náhodou a dlouho jsme se rozhodovali, jestli něco takového potřebujeme. Po roce a půl už si bez řešení od Loxone nedokážeme představit život a vůbec by nás nenapadlo, že to bude na našem domě to nejlepší. Vše si můžeme udělat podle sebe a máme naprostou kontrolu nad vším. Díky profesionálnímu přístupu pana Marka vše proběhlo dle plánu, v mnoha věcech nám pomohl a navrhl vlastní řešení, kterými náš dům ještě vylepšil.“

Loxone rozvaděč Kostomlaty nad Labem

Váš chytrý dům na pár kliků

Napište nám, zavolejte nebo si rovnou domluvte nezávaznou schůzku.