Kompletní rekonstrukce bytu na Praze 4, o velikosti 4+kk s terasou pro rodinu s dvěma dětmi, celková užitná plocha 120 m2. Loxone zde řídí přímé i nepřímé dualwhite osvětlení, topení i rolety. Součástí je i audio v každém pokoji včetně koupelen.

Loxone partner realizace byt Praha 4

Co vše v bytě Loxone ovládá a má na starost:

Loxone větrání
Loxone multimédia

Zadání & Realizace automatizace s Loxone

Realizace chytrého domu na žádost klienta probíhala napůl svépomocí. Klient si dle instrukcí natahal sám kabeláž, kterou jsme poté zkontrolovali. Místní elektrikář zapojil rozvaděč a Loxone jsme tak osadili a oživili až v poslední fázi stavby.

Specifika Loxone projektu

Loxone v domě řídí interiérové i exteriérové stmívatelné osvětlení, stínící techniku, teplovodní vytápění, el. zámek vstupních dveří, závlahu zahrady a zabezpečení vč. záplavových senzorů. Vše jsme naprogramovali a nastavili tak, aby majitelům přinesla automatizace s Loxone co nejvíce volného času na malé děti, jinak řečeno v Loxone standardu. 🙂

Klient chtěl navíc vytvořit přístupové kódy pro kurýry, které otevřou hlavní dveře do zádveří, pro uložení zásilky a zároveň zamkne dveře druhé, které vedou dál do domu. Další drobná funkce navíc oproti standardnímu chování Loxone je ve společném prostoru obývacího pokoje a kuchyně. Stropní přítomnostní senzor ráno vždy rozsvítí kuchyňskou část a zbytek dne rozsvěcí obývací prostor s možností do logiky kdykoliv manuálně zasáhnou, včetně deaktivace senzoru natrvalo.

Komentář zákazníka

„Loxone máme 1 a půl roku a jsme maximálně spokojeni nejen se smarthome, ale i s perfektním přístupem pana Marka po dobu celé realizace a teď podpory, aktuálních informací a rad. Ještě jednou moc děkujeme a doporučujeme na 100 %. Loxone je naprosto top řešení, u kterého litujeme jen toho, že jsme o něm nevěděli dříve, protože s Loxone vás život baví ještě víc!“

Loxone v rozvaděči Praha 4

Váš chytrý dům na pár kliků

Napište nám, zavolejte nebo si rovnou domluvte nezávaznou schůzku.