Automatizace showroomu a zasedací místnosti ve společnosti NOARK Electric Europe s.r.o. v Horních Počernicích na Praze 20. 

Loxone partner realizace showroom firma Noark

Co vše ve firmě Loxone ovládá a má na starost:

Zadání & Realizace automatizace s Loxone

Cílem bylo zmodernizovat a zautomatizovat showroom, aby bylo jeho ovládání snadné pro kohokoliv.

Specifika Loxone projektu

Loxone zde řídí osvětlení, stínění a projekci. Speciální důraz byl na zjednodušení ovládání projekce pro firemní prezentace, kde se na stole válely vždy 4 ovladače a nikdo s jistotou nevěděl, který co ovládá. Teď už vše řídí Loxone. Pokud dostane pokyn, ztlumí světla a zatáhne žaluzie v showroomu. Zapne projektor, nastaví jej na vstup pro PC, zapne audio a nastaví hlasitost na předem definovanou hodnotu a zároveň se stahuje plátno. Vše se pak dá jednotlivě ovládat přes Loxone aplikaci jednotlivě dle potřeby. Po skončení projekce se showroom nastaví zpět do stejné pozice v jaké byl před spuštěním projekce.

Komentář zákazníka

„Pan Marek nám nabídl řešení v podobě Loxone a dodal přesně to, co jsme požadovali od nového showroomu. Vyšel nám vstříc i s požadavkem realizace o víkendu, který byl pro nás důležitým aspektem, aby se nenarušil chod firmy. Pokud budeme cokoliv rozšiřovat nejenom v showroomu, tak se mile rádi opět na pana Marka obrátíme.“

Loxone rozvaděč Barrandov

Váš chytrý dům na pár kliků

Napište nám, zavolejte nebo si rovnou domluvte nezávaznou schůzku.